Hogwarts ..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts ..

- Училището за Магии и Вълшебства ..
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Оплаквания

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Шьш
Made in hell
Made in hell
Шьш


Female
Брой мнения : 111
Age : 31
Къде живееш : kifla town.
Дом : Slytherin
Галеони : tcc
Registration date : 07.06.2008

Оплаквания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 26, 2008 1:36 pm

Че ти го ли смени вече цвета..?

П.П.Щот на мен ми е различен некак си.
Върнете се в началото Go down
Соня Норкс
~Админка~
~Админка~
Соня Норкс


Female
Брой мнения : 335
Age : 33
Къде живееш : In YoUr DrEaMs...
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 900
Registration date : 01.01.2008

Оплаквания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 26, 2008 5:20 pm

Ми да, пробвах се да го улуча, ама не знам какво ще каже госпожицата. Оплаквания - Page 2 300121
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.hooxs.com
Шьш
Made in hell
Made in hell
Шьш


Female
Брой мнения : 111
Age : 31
Къде живееш : kifla town.
Дом : Slytherin
Галеони : tcc
Registration date : 07.06.2008

Оплаквания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 26, 2008 7:57 pm

Дано й хареса.

Амин.

(;
Върнете се в началото Go down
Соня Норкс
~Админка~
~Админка~
Соня Норкс


Female
Брой мнения : 335
Age : 33
Къде живееш : In YoUr DrEaMs...
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 900
Registration date : 01.01.2008

Оплаквания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 06, 2008 2:26 am

Леле.. ще недоволствам за собствения си форум.. (е , не е само мой де.. ) . Ким.. какво ще кажеш да промениме дизайна?? Имам предвид, че .. не ме кефи. Супер буквално странен ми е. (ебаси , как се изразих.. ) Аз .. обожавам зеленото , но точно този нюанс .. някфо блатно зелено.. това не ме кефи. Оплаквания - Page 2 783345 Леле.. да знаеш колко съм изненадана, ти защо не каза, че ще сменяш дизайна?? Аз като влязох във форума и викам аа. тфа моя форум ли е xD И гледам ново лого (логото радва мн) , дизайна.. и половината теми заключени. И.. др път казвай, за да няма изненади. Иначе съм мноого доволна от работата ти. ((:
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.hooxs.com
Нечистокръвния Принц
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Нечистокръвния Принц


Female
Брой мнения : 256
Age : 30
Къде живееш : acgp
Дом : Рейвънклоу [h]
Галеони : малко xD
Registration date : 09.06.2008

Оплаквания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 06, 2008 2:49 pm

Aмм.. по хууво не.. ще махна всичко ще си върна темите.. ще си сложа стария дизайн.. нистига че нищо не съм напраила за форума.. и не тряя да съм админ.. ем и си позволявам да променям всичко .. оф да махам всичко нали ?
Върнете се в началото Go down
http://hp-life.forumi.biz
Соня Норкс
~Админка~
~Админка~
Соня Норкс


Female
Брой мнения : 335
Age : 33
Къде живееш : In YoUr DrEaMs...
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 900
Registration date : 01.01.2008

Оплаквания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 06, 2008 9:52 pm

Ъъ.. глупости! Щом съм те направила админ , значи си го заслужила... ! И.. не знам защо мнението ми те обиди, все пак всеки има различен вкус и на всеки му харесват различни неща. И.. кога съм казала, че нищо не си направила за форума?! Напротив! Ти направи много , даже повече от мен.. ! Извинявай, ако нещо съм те обидила. Радвам се, че промени всичко, че прояви постоянност и не каза "Ми.. аз после ще го оправя" и така да си стои чааак до др година (както правя аз ) .. Така че ти си нужна мноого на форума! .. Аз няма да те задържам или да те убеждавам да останеш .. все пак това си е твоето мнение и аз го уважавам, но наистина ти най-много от всички заслужаваш да си админ! И .. ако някога си направиш форум , той ще стане най-хубавия в цял свят! Ще надмине потър мания и хекса и какво ли още не.. , точно затова аз те избрах за админ. Защото ти имаш този .. хмм как да го нареча.. талант или качество или.. умение или .. нз каков е , но просто си уникална.. И.. още веднъж извинявай..
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.hooxs.com
Шьш
Made in hell
Made in hell
Шьш


Female
Брой мнения : 111
Age : 31
Къде живееш : kifla town.
Дом : Slytherin
Галеони : tcc
Registration date : 07.06.2008

Оплаквания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 07, 2008 4:36 pm

М.Таковата.Аз да си кажа, че се наложи да съм без комп за малко и нямаше как да кажа, че ще отсъствам.
Та сега се завърнах.И искам да спомена, че ме кефи на решението ви да започнем наново с учебната година..и всичко.А за стила на форума мисля, че не е лош, ама на някои места не се вижда кво пише..иначе, май е ок.
(:

И сори, че ме нямаше.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Оплаквания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Оплаквания
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts .. :: Други :: Азкабан-
Идете на: