Hogwarts ..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts ..

- Училището за Магии и Вълшебства ..
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Общата стая

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Соня Норкс
~Админка~
~Админка~
Соня Норкс


Female
Брой мнения : 335
Age : 33
Къде живееш : In YoUr DrEaMs...
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 900
Registration date : 01.01.2008

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 12:08 am

Тук е общата стая. Бийте се, танцувайте, гонете се, обичайте се, натискайте се, но само не чупете статуята на г-жа Рейвънклоу!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.hooxs.com
Нечистокръвния Принц
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Нечистокръвния Принц


Female
Брой мнения : 256
Age : 30
Къде живееш : acgp
Дом : Рейвънклоу [h]
Галеони : малко xD
Registration date : 09.06.2008

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeЧет Юни 26, 2008 11:20 pm

Луна носеше тежките си куфари,влачеше ги по старите,стръмни стълби.Влезе в общата стая,настани се до най-близкото легло,което видя.Беше капнала от умора.Сложи куфара си до шкафа и се разположи върху меките и топли чаршафи.Когато си почина,слоци куфара си върху леглото и започна да подрежда нещата си.Налепи няколко снимки върху стената.Подреди дрехите си в близкото гардеробче и сложи куфара си под леглото.След това,реши да отиде до камина излегна се на близкия фотьоил и се загледа в огъня .. Тогава ...
Върнете се в началото Go down
http://hp-life.forumi.biz
Ванеса Сийд
~Админка~
~Админка~
Ванеса Сийд


Female
Брой мнения : 335
Age : 31
Къде живееш : :P :P :P :P
Дом : Слидерин
Галеони : Mnogo :P
Registration date : 11.01.2008

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeПет Юни 27, 2008 3:32 pm

Ванеса влезе в стаята.
- Хх... тук има някой? От кога така? - момичето седна до Луна. - Аз съм Ванеса Сийд, приятно ми е. Ти си?
Върнете се в началото Go down
http://fightprincesss.piczo.com/
Нечистокръвния Принц
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Нечистокръвния Принц


Female
Брой мнения : 256
Age : 30
Къде живееш : acgp
Дом : Рейвънклоу [h]
Галеони : малко xD
Registration date : 09.06.2008

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeПет Юни 27, 2008 7:05 pm

-Хей,аз съм Луна и на мен ми е приятно да се запознаем - каза Луна,след което се усмихна и се повдигна от фотьойла.Разгледа дрехите на Ванеса и се усмихна отново.След това каза:
-Седни,до мен де.. там някаде до леглото имам магьоснически шах,искаш ли да поиграем ?
Ванеса отвърна:
-Ъм..аз не съм много добра в тази игра,но все пак съм съгласна.
Тогава Луна се изправи,поглади косата си и се затича към леглото си.Когато стигна там извади големия стар,черен куфар.Бръкна в него,порови се малко ,след което извади една прашна издраскана кутия и се върна при Ванеса.Седна на един стол до нея,постави кутията върху близката масичка.Отвори прашната игра,появи се красивата черно-бяла шахматна дъска и погледна Ванеса,която с учудване гледаше всяко от действията на Луна.След това двете започнаха да играят..
Върнете се в началото Go down
http://hp-life.forumi.biz
Ванеса Сийд
~Админка~
~Админка~
Ванеса Сийд


Female
Брой мнения : 335
Age : 31
Къде живееш : :P :P :P :P
Дом : Слидерин
Галеони : Mnogo :P
Registration date : 11.01.2008

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeСъб Юни 28, 2008 1:57 am

- Аз ли ще съм първа? - попита Ванеса, като разглеждаше шаха.
- Ами... щом имаш желание, заповядай. - отстъпи Луна и внимателно гледаше действията на Ванеса.
Неси внимателно огледа шаха за пореден път и премести пешка. Усмихна се на Луна, като й подсказа, че сега е неен ред.
- Разкажи нещо за себе си, за семейството си. - каза слидеринката, като внимателно гледаше Луна.
Върнете се в началото Go down
http://fightprincesss.piczo.com/
Нечистокръвния Принц
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Нечистокръвния Принц


Female
Брой мнения : 256
Age : 30
Къде живееш : acgp
Дом : Рейвънклоу [h]
Галеони : малко xD
Registration date : 09.06.2008

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeСъб Юни 28, 2008 10:54 am

-Хм..семейството ми,сега баща ми работи в един вестник,и поради тази причина се местим много често,даже имам чувствотото ,че няма място ,на което да не сме живяли,а преди работеше в министерството на магията- каза Луна,след което се засмя. После погледна към шахматната дъска и каза да една фигурка на промени мястото си.
-Имам една сестра,казва се Джейси ,но още е твърде малка за Хогуортс,на 6 години е и обожавам да я тормозя.-каза Луна след което отново се засмя.
Ванеса я слушаше с интерес и малко загатъчност в погледа си.Тя игра своя ход,след което каза:
-Хм,интерестно семейство имаш.
Луна се усмихна,премести една пешка и каза:
-А,разкажи малко за твоето..


Последната промяна е направена от potii на Пон Юни 30, 2008 8:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://hp-life.forumi.biz
Ванеса Сийд
~Админка~
~Админка~
Ванеса Сийд


Female
Брой мнения : 335
Age : 31
Къде живееш : :P :P :P :P
Дом : Слидерин
Галеони : Mnogo :P
Registration date : 11.01.2008

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeПон Юни 30, 2008 4:24 pm

- Моето? Хм.. имам само баща. Майка ми е загинала, когато съм била малка. Баща ми си стои вкъщи и прави опити да създаде велика отвара. Живеем в Годрикс Хоул, но аз не съм ходила там от много време, може би 2-3 години. С татко само си пишем. Нямам време да го посетя, постоянно съм на някакви задачи. - при тези думи момичето направи тъпа физиономия и измести още една пешка. - Общо взето е това.
Върнете се в началото Go down
http://fightprincesss.piczo.com/
Нечистокръвния Принц
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Нечистокръвния Принц


Female
Брой мнения : 256
Age : 30
Къде живееш : acgp
Дом : Рейвънклоу [h]
Галеони : малко xD
Registration date : 09.06.2008

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeПон Юни 30, 2008 8:33 pm

-Ахм разбирам те - каза Луна и игра своя ход.След това погледна към прозореца и се замисли.Изчака Ванеса да премести пешка и след това каза:
-Ох,вече не ми е интерестно,хайде да правим нещо друго.. и без това не съм добра в шаха!
-М,добре и на мен ми омръзна да играем-каза Ванеса и се усмихна- но какво друго да правим?
-Хм..Тук някаде имам един стар албум със снимки,ако искаш ще го разгледаме?-каза Луна
Върнете се в началото Go down
http://hp-life.forumi.biz
Ванеса Сийд
~Админка~
~Админка~
Ванеса Сийд


Female
Брой мнения : 335
Age : 31
Къде живееш : :P :P :P :P
Дом : Слидерин
Галеони : Mnogo :P
Registration date : 11.01.2008

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeСъб Юли 05, 2008 2:58 pm

- Окей! - развесели се Ванеса.
- Ей сега. - Луна извади един албум, подвързан с кожа. Не беше много голям. - Ето. - тя отгърна първата страница, на която имаше малко момиченце . - Това съм аз. - усмихна се момичето.
- Ей, че си сладичка. И аз да бях такова бебе...
Върнете се в началото Go down
http://fightprincesss.piczo.com/
Нечистокръвния Принц
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Нечистокръвния Принц


Female
Брой мнения : 256
Age : 30
Къде живееш : acgp
Дом : Рейвънклоу [h]
Галеони : малко xD
Registration date : 09.06.2008

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeСъб Юли 05, 2008 3:15 pm

-Хх.. като малка съм била,много непослушна,постоянно съм хапела и скубала сестра си - каза Луна и се засмя.
-Виж тази снимка- и Луна посочи една стара черно-бяла снимка ,на която сигурно това беше тя в ръцете си държеше малко плюшено мече,и момичето гледаше сърдито-това съм аз на 5,тук туко-що сестра ми беше откъснала едната ръка на мечето ми Пуфи и аз и се бях разсърдила.
Ванеса погледна към снимката усмихна се, и отгърна на следващата страници.Започна да разглежда бавно,с любопитство прашната стара книга.
-Тази снимка ми харесва,това си ти нали?-каза Ванеса като посочи една снимка,която заемаше една цяла страница от албума,на нея имаше 5 човека,които се усмихваха и махаха.Около тях се носеха есенни листа.Единия човек,явно бащата на Луна,беше с дълго палто и странна шапка,държеше в ръцете си едно малко момиче с дълга коса,сплетена на плитки,което беше с красива къса рокличка, и гледаше весело от снимката.До тях беше една красива жена,сигурно майката на Луна,с къса коса,огромна шапка и дълъг шлифер.Едно момиче с дълга коса,която свободно падаше по раменете и,беше прегърнала жената,това беше Луна,тя беше с дълъг кариран панталон,красива бяла риза и малка чантичка в едната и ръка.До тези щастливи физиономии,беше един стар човек,облечен в тъмен костюм,и с малко бяла коса по главата си,той беше прегърнал Луна и гледаше с безразличие от сниката.
-Да,това сме аз,майка ми,баща ми,тъпата ми сестра и Оливандър-каза Луна и се усмихна.
-Вие сте били приятели с Оливандър-каза Ванеса с учудване,след което започна да разглежда снимката подробно.
-Тук сме пред старата ни къща в Лондон,винаги сме били приятели с Оливандър,честно казано помня как преди отивахме заедно на езерото и хранихме патиците.-каза Луна и се загледа през прозореца.
След,което русокосото момиче взе албума и се затича към леглото си,друпна стария черен куфар натъпка вътре албума и се завърна при Ванеса.
-Играеш ли куидич-попита Луна
Върнете се в началото Go down
http://hp-life.forumi.biz
Snuff
~Учител~
~Учител~
Snuff


Брой мнения : 98
Къде живееш : in your nightmare ^^
Registration date : 11.07.2008

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeЧет Юли 17, 2008 2:38 pm

Клара влезе в общата стая,която за нейно разочарование беше празна."Какво ще правя в стая в която няма жива душа?"-помисли си Клара и тръгна към спалните на момичетата.Все още не беше я видяла и интересът и любопитството й не й позволяваха да стои в общата стая на дома й .
Върнете се в началото Go down
http://www.funny-bubbles.forumh.net
Sponsored content





Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Общата стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts .. :: Други :: Азкабан-
Идете на: