Hogwarts ..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts ..

- Училището за Магии и Вълшебства ..
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 В къщичката

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Соня Норкс
~Админка~
~Админка~
Соня Норкс


Female
Брой мнения : 335
Age : 33
Къде живееш : In YoUr DrEaMs...
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 900
Registration date : 01.01.2008

В къщичката Empty
ПисанеЗаглавие: В къщичката   В къщичката Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 11:46 pm

-Здравей!-ти казва Хагрид. Какво ще му отговориш ти си е твоя работа...
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.hooxs.com
bezinka
Префект на Грифиндор
Префект на Грифиндор
bezinka


Female
Брой мнения : 46
Къде живееш : Sofia
Дом : Грифиндор
Галеони : 900
Registration date : 24.03.2008

В къщичката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В къщичката   В къщичката Icon_minitimeНед Апр 06, 2008 9:17 am

Бети започна да крачи към къщата на Хагрид.Щом зърна, че от комина и излиза дим,момичето много се зарадва, защото Хагрид си е вкъщи.Отвори малката вратичка и вътре завари Хагрид
- Здравей, Хагрид! - поздрави момичето
- Здравей, Бети - Как си? - попита великанът.
- Добре съм. - отговори момичето
Хагрид сложи на масата ограмна чиния с бисквити и две огромни кофи в които сипа топъл чай.Бети си взе една и щом я захапа установи, че тези бисквити са от много години и , че май си е счупила зъб.Момичето отпи от чая.Изведнъж вратата се отвори и в къщичката на Хагрид влезе...
Върнете се в началото Go down
http://hpschool.8forum.net/index.htm
Нечистокръвния Принц
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Нечистокръвния Принц


Female
Брой мнения : 256
Age : 30
Къде живееш : acgp
Дом : Рейвънклоу [h]
Галеони : малко xD
Registration date : 09.06.2008

В къщичката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В къщичката   В къщичката Icon_minitimeСъб Юни 28, 2008 7:29 pm

Луна тя погледна момичето,малко се учуди от нея,защото установи че не я познава..НО все пак продължи смело напред.Поздрави Хагрид,той и отвърна.След това седна до тях и промълви:
-Ъ.. мисля,че не се познаваме,но все пак имаме общ познат-каза Луна след което се засмя.После добави:
-Аз съм Луна-Лили от Рейвънклоу съм,мисля че съм те виждала по коридорите..А ти си ?
Момичето отвърна:
-Аз съм Бети,от Грифиндор съм..Приятно ми е да се запознаем!
-И на мен също- каза Луна като се усмихна
Хагрид взе още една кофа наля вътре топъл чай и я постави пред Луна.Тя я взе с големи усилия я вдигна,и отпи една голяма глътка.След което каза:
-Хагрид,ти как си от одавна не сме се виждали?
-Добре,съм.. наистина от много време..- каза великанът като се загледа към далечината.
-Таа.. ти какво правиш по цял ден тук? - каза Бети като гледаше любопитно.
-Хм,аз ли,аз или разхождам Фанк,или се грижа за тиквите за Хелоуин,или проверям горските създания в гората
..
Върнете се в началото Go down
http://hp-life.forumi.biz
Alice Cullen
Мъгъл
Мъгъл
Alice Cullen


Female
Брой мнения : 24
Къде живееш : Канада, Монреал(честно!)
Дом : Още не съм разпределена. Надявам се да отида в "Рейвънклоу"!
Галеони : 626 галеона и 16 скили
Registration date : 23.07.2009

В къщичката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В къщичката   В къщичката Icon_minitimeПет Юли 24, 2009 5:03 pm

Влязох в къщата.
-Здравей!-поздрави ме Хагрид.-Познаваме ли се?
-Мне, но никога не е късно да се запознаем. Вие сте Хагрид, нали?
-Така е. Но ми говори на "ти".
-Добре, Хагрид. Аз съм Александра Карлайл Кълън. Викай ми Али.-казах аз. Изведнъж се огледах и се размечтах- Какво ли е да живееш тук...
-Ами нищо особено. Но ако искаш можеш да поживееш тук.
-О, не, Хагрид! Първо мога да отида присемейството си, второ гаджето ми полу-човек, полу-вампир ужасно ми липсва, трето не мога да ти вися на глават и четвърто всички от семейството ми са вампири, освен мен, гаджето ми Едуард младши и сестра му Ренесме.
-Ами... Ако искаш покани и последните двама.
-Не! Нормално е да се страхуваш от същества като нас. Но ние сме вегитарянци.Е, вегитарянци не е най-точната дума. Имам впредвид, че се храним само с животинска кръв. + това аз може и да съм положила клетва, че няма да ловувам и ще се храня и живеч като хората, но те...
-Ти също си такова същество?!? Не приличаш на вампир.
-Мдам, от животинската кръв очите ми не са червени. Но промени им цвета умствено и тогава говори.
-Да, разбрах какво имаш впредвид-каза той след като малко помисли.-Така наистина приличаш на вампир.
-Оу, ама то кое време стана!-казах аз след като проверих часовника.-Чао, бързам!
Върнете се в началото Go down
cat___
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 4
Къде живееш : ...
Registration date : 16.09.2009

В къщичката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В къщичката   В къщичката Icon_minitimeЧет Сеп 17, 2009 6:33 pm

Малко уплашена Мелиса влезе при Хагрид.
-З-з-здравейте...-заекна момичето.
-Здасти.-каза Хагрид-Не се притеснявай гвори спокойно.
-Добре...аз...съм...Мелиса...-накъсано се предсави момичето.
-А,аз както знаеш съм Хагрид.
-Много...е хубаво...в къщичката ти...
-Дам и аз мисля така!
-Аз съм...начинаеща и...още почти...нищо незнам...
-Споко-тия неща лесно ще ги научиш!
-Добе...аз...ще тръг...вам
Върнете се в началото Go down
http://...
Sponsored content





В къщичката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В къщичката   В къщичката Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
В къщичката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts .. :: Извън стените :: При Хагрид-
Идете на: