Hogwarts ..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts ..

- Училището за Магии и Вълшебства ..
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Двора...

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Соня Норкс
~Админка~
~Админка~
Соня Норкс


Female
Брой мнения : 335
Age : 33
Къде живееш : In YoUr DrEaMs...
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 900
Registration date : 01.01.2008

Двора... Empty
ПисанеЗаглавие: Двора...   Двора... Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 11:45 pm

Двора е хубав. :lol: (хубав ще е де нормално да е хубав тъ нъли си е мой :lol: ) Опсипан с цветя и красиви статуи и фонтанчета. Има и пеперудки и птичета и бла-бла-бла...
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.hooxs.com
Хърмаяни Грейнджър
Префект на Грифиндор
Префект на Грифиндор
Хърмаяни Грейнджър


Female
Брой мнения : 54
Age : 34
Къде живееш : В СВЕТА НА МАГИЯТА И ЛЮБОВТА!!!
Дом : ГРИФИНДОР
Галеони : админката ще каже клоко са...
Registration date : 26.03.2008

Двора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора...   Двора... Icon_minitimeСъб Мар 29, 2008 10:26 pm

Хърмаяни се разхождаше по поляната и си мислеше за семейството си и своя дом.Сега Хогуортс беше неин дом.Тя приседна под едно дърво и в скута й падна един красив розов цвят.Тя го взе в ръце и тогава чу непознат момчешки глас:
-Здравей, аз съм Хари, Хари Потър, представи се момчето на Хърмаяни, а тя стисна ръката му и каза:
-А аз съм Хърмаяни.Приятно ми е да се запознаем.Хърмаяни се изчерви леко, но прикри това.Момчето я попита смутено:
-Аз...може ли да седна при теб?
-Ами да...да разбира се, все така весело отвърна момичето.Хари седна до нея и дори я прегърна с една ръка.Хърмаяни се изчерви леко, но личеше, че й беще много приятно. - А, ти от кой дом си?, попита го тя. - От Грифиндор, отвърна момчето и Хърмаяни възкликна на часа: - Аз също съм от Грифиндор.И така те започнаха да си бъбрят оживено и все повече се сближаваха.
Върнете се в началото Go down
http://harrypottermagic.8forum.info/
Нечистокръвния Принц
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Нечистокръвния Принц


Female
Брой мнения : 256
Age : 30
Къде живееш : acgp
Дом : Рейвънклоу [h]
Галеони : малко xD
Registration date : 09.06.2008

Двора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора...   Двора... Icon_minitimeЧет Юни 26, 2008 10:59 pm

Изведнъж пред тях се появи едно момиче,облечено с странна,дълга леко изпокъсана мантия на Рейвънлоу.Тя се взираше в тях,за около минута.И след това промълви:
-Хей,здравейте .. аз,не познавам тук и просто исках да се запозная с някои .. ии - тогава бледото и лице засия, и бузите и почервеняха - затова,нали не ви преча .. ъъ.
Хърмаяни погледна момичето усмихна се и каза:
-А.. спокойно седни при нас,ние току-що се запознахме .. та аз се казвам Хърмаяни,Хърмаяин Грейджър.. а това до мен е Хари Потър.А как е твоето име ?
Момичето гледаше разсеяно,но все пак слушаше думите на Хърмаяни.Тогава се досети,че преди е слушала много за този Хари Потър от баща си (които работеше във вестник),и каза :
-А.. приятно ми е да се запознаем,моето име е Лили-Луна .. предпочитам да ми викате само Луна .. вие сте първи курс също като мен нали?
-Да,и двамата...Ние даже сме от един дом .
Луна се усмихна и отново замълча.Седна до тях и очакваше някои да друг да каже нещо ..
Върнете се в началото Go down
http://hp-life.forumi.biz
Хърмаяни Грейнджър
Префект на Грифиндор
Префект на Грифиндор
Хърмаяни Грейнджър


Female
Брой мнения : 54
Age : 34
Къде живееш : В СВЕТА НА МАГИЯТА И ЛЮБОВТА!!!
Дом : ГРИФИНДОР
Галеони : админката ще каже клоко са...
Registration date : 26.03.2008

Двора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора...   Двора... Icon_minitimeПон Юли 07, 2008 10:58 am

Хърмаяни се облегна на дървото до което седяха, а Хари започна да гали косата й, а тя притвори очи - беше много красива.Луна се почувства още по-неудобно.
-Сигурни ли сте, че не ви преча?, попита пак тя.
-Не, не въобще не ни пречиш!, отвърна Хърмаяни, а Хари продължи да я гали по косата, но каза:
-А ти Луна, защо си в този вид?
-О, ами имах Билкология, затова.
Хърмаяни се усмихна, извади магическата си пръчка, насочи я към мантията на Луна и каза:
-Тергео!
Мантията на Луна стана отново чиста и здрава, а самата Луна благодари на Хърмаяни и възкликна:
-Знаеш да правиш тази магия?Та тя се изучава чак в шести курс!
-О, да...може би..., взе да скромничи Хърмаяни и леко поруменя, Хари и се усмихна, наведе се и я целуна.В първия момент Хърмаяни не каза нищо, а после и тя целуна Хари, който зарадаван, и усмихнат до уши рече:
-Е, в такъв случай, ако искаш можем да...да станем гаджета?
-Става!, кратко отвърна Хърмаяни и скри усмивката в дланите си.Луна също се усмихна и каза:
Върнете се в началото Go down
http://harrypottermagic.8forum.info/
Нечистокръвния Принц
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Нечистокръвния Принц


Female
Брой мнения : 256
Age : 30
Къде живееш : acgp
Дом : Рейвънклоу [h]
Галеони : малко xD
Registration date : 09.06.2008

Двора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора...   Двора... Icon_minitimeПон Юли 07, 2008 11:32 am

-Хм.. радвам се,че се запознахме ..Аз аз .. мисля ,че трябва да си тръгвам .. защото .. просто трябва,, ъъ да ви оставя на саме ..
След,което Луна пое към отворената врата на училището,но преди това Хърнаяни и Хари се сбогуваха с нея .
Върнете се в началото Go down
http://hp-life.forumi.biz
Хърмаяни Грейнджър
Префект на Грифиндор
Префект на Грифиндор
Хърмаяни Грейнджър


Female
Брой мнения : 54
Age : 34
Къде живееш : В СВЕТА НА МАГИЯТА И ЛЮБОВТА!!!
Дом : ГРИФИНДОР
Галеони : админката ще каже клоко са...
Registration date : 26.03.2008

Двора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора...   Двора... Icon_minitimeПет Юли 11, 2008 1:48 pm

Хари и Хърмаяни си седяха така дълго време, докато се стъмни и се прибраха в замъка.
*оф .. флуудърски пост .. но хайде като за първи в този раздел ти прощавам smeh .. поне 2 изречения да имаше :// by;; potii *
Върнете се в началото Go down
http://harrypottermagic.8forum.info/
Нечистокръвния Принц
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Нечистокръвния Принц


Female
Брой мнения : 256
Age : 30
Къде живееш : acgp
Дом : Рейвънклоу [h]
Галеони : малко xD
Registration date : 09.06.2008

Двора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора...   Двора... Icon_minitimeНед Юли 20, 2008 6:30 pm

Луна и Клара излязоха през голямата,кафява,стара *xD* входна врата .. и поеха към една свободна пейка,която беше на сянка ..Когато стигнаха там,двете момичета седнаха.Няколко минути никой не проговори ..Луна гледаше в далечината,а Клара се радваше на интерестния вестник,който скоро беше получила.След малко Клара каза:
..
Върнете се в началото Go down
http://hp-life.forumi.biz
Snuff
~Учител~
~Учител~
Snuff


Брой мнения : 98
Къде живееш : in your nightmare ^^
Registration date : 11.07.2008

Двора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора...   Двора... Icon_minitimeНед Юли 20, 2008 6:38 pm

-Луна...разкажи ми нещо за себе си...чистокръвна ли си?В какво семейство отрасна?Какви са интересите ти?Какво е за теб живота?-Клара гледаше толкова сериозно другото момиче,че то направо се уплаши.След като събра "смелост" отговори:
Върнете се в началото Go down
http://www.funny-bubbles.forumh.net
Нечистокръвния Принц
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Нечистокръвния Принц


Female
Брой мнения : 256
Age : 30
Къде живееш : acgp
Дом : Рейвънклоу [h]
Галеони : малко xD
Registration date : 09.06.2008

Двора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора...   Двора... Icon_minitimeНед Юли 20, 2008 11:05 pm

-Хъм .. чистокръвна съм .. семейството ми .. хм странни хора са,като мен xD .. баща ми издава магьоснически вестник .. и заради тази негова работа,пътуваме много за да интервюира различни магьосници .. майка ми тя се занимава много с отварите.. пробва се да открива все нови и нови .. даже е написала книга за тях,която е в завряна някаде в куфара ми.. имам по-малка сестра .. тя е голяма гадост.. много ме нерви,защото ме обвинява за всичко пред мама .. и това е моето семейство ..
Клара слушаше цялата история внимателно,затаила дъх..след като момичето привърши тя .. се загледа в далечината замислена .. Мълчанието бе прекъснато от Луна:
-Хъм .. а твоето какво е ? Разкажи ми за него..
Върнете се в началото Go down
http://hp-life.forumi.biz
Snuff
~Учител~
~Учител~
Snuff


Брой мнения : 98
Къде живееш : in your nightmare ^^
Registration date : 11.07.2008

Двора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора...   Двора... Icon_minitimeПон Юли 21, 2008 9:18 am

-Аз..за разлика от теб не съм чистокръвна.Майка ми и баща ми са мъгъли...и...са...разведени.-тук Клара млъкна за малко и си пое дъх като се опитваше да спре сълзите,които напираха да рукнат от очите й-Била съм още бебе.Майка ми и баща ми се скарали и се разделили...нямам си на представя къде е татко...никога не съм го виждала...Аз...преди да дойда в Хогуортс живеех в едно малко градче във Франция.Майка ми работи в Дижон и ни пращаше пари на всеки две седмици.Леля Нора ме отгледа...тя не ми се пада никаква...тя е просто..добра жена.Не мога да кажа,че съм отраснала нещастно...леля Нора ми даваше всичко от което според нея имах нужда.Обичам градчето и хората му.Всички ме харесваха,дори и да бях пакостница,както се казва.-Клара се усмихна и продължи-имам много приятели там.Винаги бях на чело на компанията и все измислях разни неща...никога не ни е било скучно.Живеех си добре...само вечер мъничко тъгувах за едно истинско семейство...майчина ласка,бащина закрила...никога не съм ги имала..-Клара млъкна и погледна Луна,тя плачеше-Но не!Не плачи!Не искам да те натъжавам.Попита ме за семейството ми и аз ти разказвам.Но съм толкова щастлива и благодарна за нещата които имам...може да нямам нормално семейство,но нали имам тези очи и тези ръце...Виждам и докосвам...друго не ми трябва.-Луна слушаше с интерес историята на Клара...тя беше различна...не знаеше почти нищо за магията,тъй като нямаше роднини магьосници...но въпреки това Луна осещаше някаква близост с това странно момиче...може би щяха да станат приятелки...
Върнете се в началото Go down
http://www.funny-bubbles.forumh.net
Нечистокръвния Принц
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Нечистокръвния Принц


Female
Брой мнения : 256
Age : 30
Къде живееш : acgp
Дом : Рейвънклоу [h]
Галеони : малко xD
Registration date : 09.06.2008

Двора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора...   Двора... Icon_minitimeПон Юли 21, 2008 1:12 pm

-Хм .. аз попринцип нямам приятели,прекалено много сме се местили за да.. си намеря приятели,с които да прекарвам свободното си време .. само сестра ми .. винаги сме си играли само двете.. никога не сме имали един постояннен дом .. ии така ... - каза Луна .. след което се обърна и бръкна в чантата си.. започна да рови вътре и търсеше нещо.
Клара хвърляше любопитни погледи към чантата на Луна .. до сега тя не беше виждала такава странна,шарена чанта,която побираше толкова много неща.
След няколко минутно ровене xD Луна извади нещо странно отвътре.Подаде го към Клара.Момичето взе нещото,което Луна постави внимателно в ръката и.
-Ъм .. ъм .. мислих си,че ще ти върши работа .. аз не го използвам.. ти каза,че си от мъгълски произход може би ще ти е интерестно.. - каза Луна и се усмихна.
-Ъм .. само,че какво е това .. ии за какво се използва - отвърна Клара като гледаше въпросително .. разглеждаше странна вещ ..
-Аа.. да това е опасноскоп.. когато има опасен човек наблизо .. или някой иска да ти направи нещо лошо .. ще започне да издава звуци и да свети в червено-каза Луна.
-Аха .. разбирам .. - отвърна Клара - ъъ .. благодаря .. много до сега не съм имала магически вещи ..
Върнете се в началото Go down
http://hp-life.forumi.biz
Snuff
~Учител~
~Учител~
Snuff


Брой мнения : 98
Къде живееш : in your nightmare ^^
Registration date : 11.07.2008

Двора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора...   Двора... Icon_minitimeПон Юли 21, 2008 1:39 pm

-Много,много мило от твоя страна-допълни Клара след малко-наистина...-момичето се усмихна.-Аз пък мога да ти направя мъгълски подарък...но не знам дали ще ти е интересно.-Клара замълча за миг.После каза-спомена,че имаш сестра.Колко голяма е тя и как се казва.Аз нямам братя и сестри...но винаги съм искала да имам.Тоест...какво е да имаш сестра или брат...хубаво ли е,лошо ли е...е не вявам да е лошо...
Върнете се в началото Go down
http://www.funny-bubbles.forumh.net
Alice Cullen
Мъгъл
Мъгъл
Alice Cullen


Female
Брой мнения : 24
Къде живееш : Канада, Монреал(честно!)
Дом : Още не съм разпределена. Надявам се да отида в "Рейвънклоу"!
Галеони : 626 галеона и 16 скили
Registration date : 23.07.2009

Двора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора...   Двора... Icon_minitimeПет Юли 24, 2009 6:41 pm

Разхождах се из двора. Бях унила. Черната ми мантия се развяваше зад мен. Ако не беше заклинанието "Тергео!" тя би била мръсна, въпреки че днес я купих. Просто днес доста излизах, та даже се наврях в соварника. Нямах капка свободно време. Чудесен 1-ви ден, няма що. Е, поне не оставих работа за утре, а знаете как казват"Не оставяй работа за утре, която можеш да свършиш днес.". Жалко, че няма достатъчно учители. И няма уроци. Наистина жалко. Можех да си стоя при семейството ми.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Двора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора...   Двора... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Двора...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts .. :: Извън стените :: Двора-
Идете на: