Hogwarts ..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts ..

- Училището за Магии и Вълшебства ..
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Хари и Джини

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Нечистокръвния Принц
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Нечистокръвния Принц


Female
Брой мнения : 256
Age : 30
Къде живееш : acgp
Дом : Рейвънклоу [h]
Галеони : малко xD
Registration date : 09.06.2008

Хари и Джини Empty
ПисанеЗаглавие: Хари и Джини   Хари и Джини Icon_minitimeСъб Юли 19, 2008 2:10 pm

Отиват ли си .. или мислите,че по-добре щеше да е .. ако Хари беше с Хърмаяни ..А джини с Дийн Томас .. мнения .. ;?
Върнете се в началото Go down
http://hp-life.forumi.biz
Соня Норкс
~Админка~
~Админка~
Соня Норкс


Female
Брой мнения : 335
Age : 33
Къде живееш : In YoUr DrEaMs...
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 900
Registration date : 01.01.2008

Хари и Джини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари и Джини   Хари и Джини Icon_minitimeСъб Юли 19, 2008 2:18 pm

Хмм.. не, не си отиват. А за Хари и Хърмаяни - категорично НЕ. smeh Нека Рон си се оправя с нея.. няма кфо да товарим Хари с нейните прищевки. Най-добре си беше с Чо. Чо не мрънка, спокойна е, хубава, угажда му. Какво повече да иска?? xD Оо.. не, не ... не ме слушайте.. луда съм!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.hooxs.com
Шьш
Made in hell
Made in hell
Шьш


Female
Брой мнения : 111
Age : 31
Къде живееш : kifla town.
Дом : Slytherin
Галеони : tcc
Registration date : 07.06.2008

Хари и Джини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари и Джини   Хари и Джини Icon_minitimeСъб Юли 19, 2008 3:26 pm

Емии..не.Не знам отиват ли си, or what, ма хич не ме кефят.Смисъл Джини става горе-долу като герой..даже май я харесвам, ама Потър хич не ми е приятен.
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Префект на Грифиндор
Префект на Грифиндор
Хърмаяни Грейнджър


Female
Брой мнения : 54
Age : 34
Къде живееш : В СВЕТА НА МАГИЯТА И ЛЮБОВТА!!!
Дом : ГРИФИНДОР
Галеони : админката ще каже клоко са...
Registration date : 26.03.2008

Хари и Джини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари и Джини   Хари и Джини Icon_minitimeНед Юли 20, 2008 11:37 am

ДА! НАИСТИНА ХАРИ ТРЯБВАШЕ ДА Е С ХЪРМАЯНИ!!! ТЕ СИ ПОДХОЖДАТ НАЙ-МНОГО!!! МНОГО МЕ Е ЯД, ЧЕ РОУ НЕ ГИ СЪБРА! Хари и Джини 384967 Хари и Джини 384967 Хари и Джини 384967 Хари и Джини 384967 Хари и Джини 384967 Хари и Джини 384967
Върнете се в началото Go down
http://harrypottermagic.8forum.info/
Alice Cullen
Мъгъл
Мъгъл
Alice Cullen


Female
Брой мнения : 24
Къде живееш : Канада, Монреал(честно!)
Дом : Още не съм разпределена. Надявам се да отида в "Рейвънклоу"!
Галеони : 626 галеона и 16 скили
Registration date : 23.07.2009

Хари и Джини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари и Джини   Хари и Джини Icon_minitimeПет Юли 24, 2009 2:04 pm

Мисля, че Хари трябваше да е с Чо. А Хърмаяни... Тя заслужаваше много повече от Рон. Много повече от Хари. Може би Седрик. Ама и той колко я заслужава... Нищожно, ама повече от Хари или Рон.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хари и Джини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари и Джини   Хари и Джини Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хари и Джини
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts .. :: Фен Зона :: Няма име-
Идете на: