Hogwarts ..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts ..

- Училището за Магии и Вълшебства ..
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Дневничето на Луна

Go down 
АвторСъобщение
Нечистокръвния Принц
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Нечистокръвния Принц


Female
Брой мнения : 256
Age : 30
Къде живееш : acgp
Дом : Рейвънклоу [h]
Галеони : малко xD
Registration date : 09.06.2008

Дневничето на Луна Empty
ПисанеЗаглавие: Дневничето на Луна   Дневничето на Луна Icon_minitimeНед Юли 13, 2008 12:36 pm

Това беше една стара,изпокъсана тетратка,с големи дебели,черни корици...хм.. i promise,че този път ще пиша .. : |
Върнете се в началото Go down
http://hp-life.forumi.biz
Нечистокръвния Принц
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Нечистокръвния Принц


Female
Брой мнения : 256
Age : 30
Къде живееш : acgp
Дом : Рейвънклоу [h]
Галеони : малко xD
Registration date : 09.06.2008

Дневничето на Луна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневничето на Луна   Дневничето на Луна Icon_minitimeНед Юли 13, 2008 12:41 pm

Луна .. взе книгата,седна на бюрото си ,разлистия и започна да чете,внимателно .. някой от старите и спомени,след което отвори на нова страница и започна да пише ...

-- Здравей,мило дневниче xD .. wazzzzup ((: при мен е мн тъпо .. искам да сме на училище xD беше по-весело .. сега.. няма кво да пр .. всички са тъпи и ткка.. xD важното е,че ме приеха в плд .. ам не там кадето исках .,е поне не съм от закъсалите,които си останаха в Асгр .. xDD не че нещо но .. все пак тъъ.. кво друго да ти разкажа .. хм .. Всичко живо,дето мърда ме дразни .. xDD нзз.. закво .. за плд и новия ми клас имам прекалено много надежди.. сиг съм че или ще се изложа хипер мощно .. на първия учебен ден и всички от класа ми ще са ултра убитаци .. илии ще е спр яко .. но сиг ще е .. 1вото .. хх.. --



* нз закво.. но реших да пиша от мое име в реалния живот xD *
Върнете се в началото Go down
http://hp-life.forumi.biz
Нечистокръвния Принц
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Нечистокръвния Принц


Female
Брой мнения : 256
Age : 30
Къде живееш : acgp
Дом : Рейвънклоу [h]
Галеони : малко xD
Registration date : 09.06.2008

Дневничето на Луна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневничето на Луна   Дневничето на Луна Icon_minitimeПон Юли 21, 2008 1:39 pm

Много ми е тъпо.. и навсичкото отгоре ми се спи .. xDD
0ффоофоф .. френската е малко грозна xD
винаги съм си мечтала за противопожарна аларма.. такава дет ако има пушек ииии да почни да вали вода от тавата (sun) ам нямамм ;;[[
оная кучка *учителката* сиг няма ме сложи в един клас с росито ..fuckk
на първия учебен ш е спрр излагация..
ш на целят с моркови... ния ш ги съберем и ф влака за асгр ш си праийм салата biba ...
хъмм ... и тва е г///дд .. нещо съм гладна .. тряя ям ;// rulZ
..ай чау вече,, че стана много тъп дневник ..
Върнете се в началото Go down
http://hp-life.forumi.biz
Sponsored content





Дневничето на Луна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневничето на Луна   Дневничето на Луна Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дневничето на Луна
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts .. :: Флууд :: Дневничета-
Идете на: