Hogwarts ..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts ..

- Училището за Магии и Вълшебства ..
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Статията на Соня Норкс за Черните Изкуства.

Go down 
АвторСъобщение
Соня Норкс
~Админка~
~Админка~
Соня Норкс


Female
Брой мнения : 335
Age : 33
Къде живееш : In YoUr DrEaMs...
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 900
Registration date : 01.01.2008

Статията на Соня Норкс за Черните Изкуства. Empty
ПисанеЗаглавие: Статията на Соня Норкс за Черните Изкуства.   Статията на Соня Норкс за Черните Изкуства. Icon_minitimeПет Фев 22, 2008 11:58 pm

Какво е това "Черни изкуства"?

Черни изкуства? Хмм...както знаете деца всяко нещо на света има добра и лоша страна.Както и магията. За голямо съжаление черните изкуства по-често спадат към лошата страна и това е адски забавно за някой хора. Всъщност да и за мен беше забавно някога. Но ако знаем как да се справяме с тези "лоши" хора и с тяхното "забавно" занимание тогава няма опасност. Разбира се за това се иска постоянство. Но това ще ви го говорят в скучните, но ВАЖНИ часова по ЗСЧИ.

Плюсове и минуси
Магиите, които се причисляват като черни изкуства са множко и най-различни. До скоро смятах и още май смятам, че с тези магии се постига по-голямо могъщество отколкото с малките и лесни магиики. Това е така разбира се. Да...истината боли. Черните магьосници са много по-силни и могъщи от нас добрите, но знайте, че доброто винаги побеждава. Нека не губим надежда. Моя скъп приятел черният лорд е пример, че черните изкуства са ВЕЛИКИ.
Всички заинтригувани от Черните Изкуства искат да бъдат могъщи и известни. Знам го от личен опит деца. Но замислете се какви белези оставят в душата Черните и ИНТЕРЕСНИ Изкуства? Дамм...вижте милия Лорд Волдемор толкова паднал и пропаднал, не приличащ на човек и всъщност толкова слаб. За това всеки, който реши да продължи с Черни Изкуства нека заповяда, докато съм жива светът ще е в безопасност.

Основно
Когато вие бъдете нападнати от черна магия трябва да сте подготвени. Това ще правите и в часовете по ЗСЧИ. А щях да забравя...не позволявайте страха да надвие вас. Все пак това е основното нали? Като се замислите Черните Изкуства всяват само страх у вас, нищо друго. Не съм ли права? НЕ ПОЗВОЛЯВАЙТЕ НА СТРАХА ДА ВИ НАДВИЕ! Мисля, че казах предостатъчно. И все пак този който се интересува на тази така деликатна тема нека заповяда в кабинета ми. ;)
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.hooxs.com
 
Статията на Соня Норкс за Черните Изкуства.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts .. :: Зад стените :: Библиотека-
Идете на: