Hogwarts ..

- Училището за Магии и Вълшебства ..

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Хп лексикон

Go down 
АвторСъобщение
Нечистокръвния Принц
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.
Ръководител на Грифиндор,Заместник директор,Учител по Билкология,ръководител на о.н.ф.

Female
Брой мнения : 256
Къде живееш : acgp
Дом : Рейвънклоу [h]
Галеони : малко xD
Registration date : 09.06.2008

ПисанеЗаглавие: Хп лексикон   Нед Юли 20, 2008 12:25 pm

1.Как разбрахте за книгите „Хари Потър”?
2.На колко години бяхте тогава?
3.От коя книга започнахте?
4.Защо станахте такъв голям фен?
5.Какво Ви харесва в книгите „Хари Потър”?
6.Коя е любимата Ви книга от поредицата?
7.Как се чувствате, след като прочетете някоя от книгите за Хари Потър?
8.Какво мислят Вашите родители за малкия магьосник и книгите за него?
9.Бихте ли променили заглавието на някоя от книгите, ако можехте?
10.Ако бяхте автора, бихте ли променили нещо? И защо?
11.А какво мислите за цитатите от книгите, извадени на задната корица на всяка от книгите – според вас правилно ли са подбрани?
12.Коя е Вашата любима реплика от книгите?
13.Кой Ви е любимият герой? Защо?
14.Кой герой не харесвате? Защо?
15.Ако можехте да говорите с някой от героите, какво бихте му казали?
16.Ако можехте да бъдете част от книгата, кой герой щяхте да бъдете? А на кого от тях приличате най-много?
17.На кой въпрос искате да Ви отговори най-много Роулинг?
18.Кой е любимият Ви момент от книгите?
19.А кой е най-тъжният?
20Според вас имало ли е скучен момент в книгите досега, ако да - кой?
21.Кой магически предмет искате да притежавате най-много?
22.Ако раполагахте с мислоем, щяхте ли да го използвате? Кой Ваш спомен искате да изкарате от главата си, да го забравите? Защо?
23.Ако се озовете лице в лице с богърт, какъв ще бъде той?
24.Какво би било Вашето отражение в Огледалото Еиналеж?
25.Ако имахте мантия-невидимка, бихте ли я използвали и за какво?
26.Бихте ли искали едно шишенце от отварата Феликс Фелицис? За какво ще го използвате?
27.Какво е мнението Ви за хоркруксите? Бихте ли си направили? Ако да - какви щяха да бъдат те?
28.Кой Ви е любимият учител в Хогуортс? Защо?
29.Кой е учителят, който най-много мразите? Защо?
30.Кой предмет най-много Ви харесва и кой най-малко? Защо?
31.Коя е любимата Ви магия?
32.Коя е магията, която най-малко Ви допада?
33.Какво мислите за Черните изкуства?
34.Кое е любимото Ви магическо създание и защо?
35.Кое магическо създание не харесвате?
36.Имате ли любима магическа билка (растение)? Коя е тя?
37.Кое от трите магьоснически училища Ви допада най-много? Какво мислите за останалите?
38.Кой е любимият Ви училищен дом? Защо? Какво мислите за останалите?
39.Коя част от училището Хогуортс Ви харесва най-много?
40.Кой вид магически транспорт Ви допада най-много?
41.Коя магическа сграда (магазин) Ви харесва най-много?
42.Харесвате ли куидич?Ако играехте, на какъв пост щяхте да бъдете

*хъм нз кде тряяше да постна тая тема.. ако тряя е преместете.. *

Соня Норкс
~Админка~
~Админка~

Female
Брой мнения : 335
Къде живееш : In YoUr DrEaMs...
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 900
Registration date : 01.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Хп лексикон   Пон Юли 21, 2008 1:10 am

1.Как разбрахте за книгите „Хари Потър”? - Мм... всъщност за книгите разбрах от филмите. xD
2.На колко години бяхте тогава? - Когато излезе първия филм...чакай...на колко съм била... той кога година излезе? Зарежи...
3.От коя книга започнахте? - Амии... от първата, но я прочетох едва миналото лято.. вече късно... xD
4.Защо станахте такъв голям фен? - Толкова ГОЛЯМ не мога да се нареча, но ме привлече хубостта на Драко . Пф.. сега сериозно: Не се смятам за толкова голяма фенка и вече луднала на тема Потър. Хх... а станах фенка, защото просто намерих нещо специално у тези книги.. просто...стила на писане, толкова лек и ххмм... невероятен. (: Нз, нз как да го опиша.
5.Какво Ви харесва в книгите „Хари Потър”? - Ами..всичко. (:
6.Коя е любимата Ви книга от поредицата? - 6-та. (: И 7-ма. И двете еднакво ги обичам. (:
7.Как се чувствате, след като прочетете някоя от книгите за Хари Потър? - Не исках книгата да свършва.
8.Какво мислят Вашите родители за малкия магьосник и книгите за него? - Оу..хх.. не знам xD
9.Бихте ли променили заглавието на някоя от книгите, ако можехте? Мне..всичко е идеално.
10.Ако бяхте автора, бихте ли променили нещо? И защо? Леле..какъв въпрос. Хх.. не знам. Може би книгата щеше да е съвсем различна. Щеше да е променено всичко. Странно, но факт.
11.А какво мислите за цитатите от книгите, извадени на задната корица на всяка от книгите – според вас правилно ли са подбрани? - Оо... ами.. много са загадъчни, странни, но същевремено интересни.
12.Коя е Вашата любима реплика от книгите? Ами.. мисля, че беше между Рон и сестра му - Джини. Тя му вика "Абе ти пак ли ядеш??" и той й вика "Ами..гладен съм! " xD xD Обожавам Рон ((:
13.Кой Ви е любимият герой? Рон Уизли Защо? Заради...охх..ами защото е забавен, лееко глупав, но това му отива, защото охх.. прилича на гаджето ми. xD
14.Кой герой не харесвате? - Не харесвам...хх...кой не харесвам? Ъмбридж! ОО.. тази малка, гадна вещицаа... xD Защо? Защото леееко преиграва, като се прави на "ВЕЛИКИЯ инквизитор" *затъпяване*
15.Ако можехте да говорите с някой от героите, какво бихте му казали? - Лелел... нз. xD Може би бих казала... "ОМФГ" xD
16.Ако можехте да бъдете част от книгата, кой герой щяхте да бъдете? Амии... щях да бъда Чо. (: Тя е изключителна. Много ме кефи. (: А на кого от тях приличате най-много? Аз ли? Хм...
17.На кой въпрос искате да Ви отговори най-много Роулинг? - Защо свърши всичко? Защо не продължи книгитее... ;[
18.Кой е любимият Ви момент от книгите? - Когато са в гората, с кошутата и там, когато Рон убива хоркруска.
19.А кой е най-тъжният? - Когато Дъмбълдор умря. ;[ И сега ме побиват тръпки, като се сетя. Всичко беше така описано, че направо имах чувството, че го преживявам. Тръпката бе много силна.
20Според вас имало ли е скучен момент в книгите досега, ако да - кой? - Нее!
21.Кой магически предмет искате да притежавате най-много? - Амии.. метла, пръчка ии от много вкусовите бонбончета xD
22.Ако раполагахте с мислоем, щяхте ли да го използвате? Да...истината е,че да. Кой Ваш спомен искате да изкарате от главата си, да го забравите? Този, когато се запознах с ... няма значение. ((: Защо? ХХмм.. защото живота ми се преобърна ии... хх много говоря xD
23.Ако се озовете лице в лице с богърт, какъв ще бъде той? - Някакъв огромен паяк мисля.. бее.. xD
Какво би било Вашето отражение в Огледалото Еиналеж? - Ам.. ще си го запазя са себе си. ((: Е.. защо пък да не ви кажа? Айде, слушайте... бих видяла как ** ** стои до мен ии... ме прегръща силно, как гали лицето ми и ме целува ии... казва ми, че ме обича.. хх.. айде! Стига мечти! Искам нещо, което едвали някого ще стане...
25.Ако имахте мантия-невидимка, бихте ли я използвали и за какво? - Оо даа! Постоянно. ((: Амии.. бих я използвала, за да се промъквам на някой концерт, чийто билет не мога да си позволя ... (: xD
26.Бихте ли искали едно шишенце от отварата Феликс Фелицис? За какво ще го използвате? Не ми трябва. Аз си имам малък Феликс . ((:
27.Какво е мнението Ви за хоркруксите? No coment Бихте ли си направили? Не! Ако да - какви щяха да бъдат те?
28.Кой Ви е любимият учител в Хогуортс? - Лупин. ((: Мн е мил ии.. кефи ме. ((: Защо? Мии.. кефи ме, мил е, добре се отнася...
29.Кой е учителят, който най-много мразите? - ЪМБРИДЖ! Защо? "Каква опасност ще ви грози навън... кой би нападнал деца? " :@
30.Кой предмет най-много Ви харесва и кой най-малко? Max - Астрономия Min - Аритмантика Защо? Обичам звезди, аа... не мога да смятам :\ xD
33.Какво мислите за Черните изкуства? - Мм... мии ЧИ си е ЧИ xD
.Кое е любимото Ви магическо създание и защо? - Ми.. Еднорог. Те са изключително нежни и красиви...
35.Кое магическо създание не харесвате? - Базилиск. Бее.. не обичам змий!
36.Имате ли любима магическа билка (растение)? - Мне. Коя е тя?
37.Кое от трите магьоснически училища Ви допада най-много? - Хогуортс, оф корсе. xD Какво мислите за останалите? - Ми.. училища са си, няма да ги трепя я! Бобатон - само момичета - тъпо е... ако искам да си хвана гадже?? Думщранг - не ме кефи директорката. (:
38.Кой е любимият Ви училищен дом? Рейвънклоу Защо? Чо.. ((: Какво мислите за останалите? - Яки са. ((: Все пак са си домове ии.. такам
39.Коя част от училището Хогуортс Ви харесва най-много? - Нужната стая. (:
40.Кой вид магически транспорт Ви допада най-много? - Влака. (: xD
41.Коя магическа сграда (магазин) Ви харесва най-много? - Медено царство.. ((:
42.Харесвате ли куидич? Да.. ((:Ако играехте, на какъв пост щяхте да бъдете - Гончия

Female
Брой мнения : 256
Къде живееш : acgp
Дом : Рейвънклоу [h]
Галеони : малко xD
Registration date : 09.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Хп лексикон   Сря Юли 23, 2008 11:42 pm

1.Как разбрахте за книгите „Хари Потър”? хм.. като бях 1ви клас .. исках от дядо коледа да ми подари някоя интересна книга пълна с приказки .. но кво получих Хари Потър ..бях толкова разочарована .. защото нямах от ония дебелите зелени книги със 100 приказки,които всички други имаха .. но реших да видя каква ще е тази книга и така ..
2.На колко години бяхте тогава? 7 мисля .. или 8 ..
3.От коя книга започнахте? 1вата ..
4.Защо станахте такъв голям фен? хм .. хареса ми 1вата книга . и се зарибих супер много .. и като гледах и 1вия филм .. и нз
5.Какво Ви харесва в книгите „Хари Потър”? .. м нз ..xD като цяло .. е по различна от сяка друга книга.. сигурно за това ме привлече
6.Коя е любимата Ви книга от поредицата? хм .. 3 и 6 ..
7.Как се чувствате, след като прочетете някоя от книгите за Хари Потър? .. мм нз ;D различно зависи коя част .. ако е 5,6 или 7 .. има рев винаги
8.Какво мислят Вашите родители за малкия магьосник и книгите за него? оу .. наще ли баща ми ги е чел всичките майка ми само до 5тата..
9.Бихте ли променили заглавието на някоя от книгите, ако можехте? не .. (:
10.Ако бяхте автора, бихте ли променили нещо? И защо? хм.. сигурно бих променила неща от 6,7,5 защото прекалено много велики хора умират и то за нищо в смисъл.. роулинг уби полвината герои .. нз щот без тях е гадно и тъпо
11.А какво мислите за цитатите от книгите, извадени на задната корица на всяка от книгите – според вас правилно ли са подбрани? хм.. да .. доста са странни ..
12.Коя е Вашата любима реплика от книгите? Няма добро и зло има само власт - най коменрсиалната .. но иии Ти притежаваш нещо,което Волдемор никога не е имал ... Не е важно по какво си приличата.. важно е по какво се различавате (:
13.Кой Ви е любимият герой? Защо? много са.. главно Снейп,Дъмбълдор,Луна .. Хари .. Снейп- промених си супер много мнението за него,след като проочетах 7мата книга.. в рялност не е бил такъв на какъвто е приличал.. или за какъвто са го мислили всички .. жалко че умира :[ верен до край на господаря си .. Дъмбълдор - хм най великия човек.. магьостник .. Луна- смахната е.. странна гно радвва много .. Хари -- хм хари.. просто уникален е (:
14.Кой герой не харесвате? Защо? Малфой .. хм надменен и .. с много голямо съмочувствие винаги ме е дразнел ..
15.Ако можехте да говорите с някой от героите, какво бихте му казали? Хм бих казала на Луна че искам да съм като нея и че многооо я обичам (: ..
16.Ако можехте да бъдете част от книгата, кой герой щяхте да бъдете? А на кого от тях приличате най-много? хм.. част от книга бих искала да съм феникса на Дъмбълдор xD и .. приличам на .. нз .. xD не мога да определя.. като цяло имам прилики снякои герои. но .. нз..
17.На кой въпрос искате да Ви отговори най-много Роулинг? хм .. Ако в 3тата книга.. беше излязъл богърт от шкафа.. в часа по ЗСЧИ .. и той беше пред Хърмаяни в какво щеше да се превърне това .. е един от многото любопитни въпроси .. само за този се сетих сега
18.Кой е любимият Ви момент от книгите? хм.. края xD
19.А кой е най-тъжният? //пак края
20Според вас имало ли е скучен момент в книгите досега, ако да - кой? не..
21.Кой магически предмет искате да притежавате най-много? магическа пръчка мн ясно
22.Ако раполагахте с мислоем, щяхте ли да го използвате? Кой Ваш спомен искате да изкарате от главата си, да го забравите? Защо? хм .. много са .. но най вече един свързан с едно момче long story (:
23.Ако се озовете лице в лице с богърт, какъв ще бъде той? х .. добър въпрос и аз му се чудя ..може би голяма хлебарка
24.Какво би било Вашето отражение в Огледалото Еиналеж? хм.. и на този се чудя ..
25.Ако имахте мантия-невидимка, бихте ли я използвали и за какво? многооо пъти най-често да подслушвам интерестни хора xD
26.Бихте ли искали едно шишенце от отварата Феликс Фелицис? За какво ще го използвате?
хм .. много съм си мислила за това в момента не ми трябва но не бих го отказала.. иначе бях решила че преди изпитите ми по математика и български ще си пийна малко и айде.. (: .. иначе бих го исползвала за да направя един ден живота ми перфектен (; защото до сега е нямало такъв..

27.Какво е мнението Ви за хоркруксите? Бихте ли си направили? Ако да - какви щяха да бъдат те? хм.. хоркруси.. в смисъл не е чак толковолошо не че е хубаво да убиваш хора но има и такива които заслужават и ен бих отказала да имам 1 xD
28.Кой Ви е любимият учител в Хогуортс? Защо? хм .. Хагрид .. м щото е Хагрид най лудия винаги радва ..
29.Кой е учителят, който най-много мразите? Защо? няма такъв.. най безинтерестно е в часа по история на магията..
30.Кой предмет най-много Ви харесва и кой най-малко? Защо? билкология незнамм защото.. винаги ме е кефила..
31.Коя е любимата Ви магия? Авада Кедавра и Акцио
32.Коя е магията, която най-малко Ви допада? нз ..
33.Какво мислите за Черните изкуства?хм черни изкуства кво да мисля
?
35.Кое магическо създание не харесвате? богърт xD
36.Имате ли любима магическа билка (растение)? Коя е тя? ако кажа мандрагора ще е прекалено изтъркано затова ще си замълча
37.Кое от трите магьоснически училища Ви допада най-много? Какво мислите за останалите? тъп въпрос ,,, Хогуортс мн ясно ..
38.Кой е любимият Ви училищен дом? Защо? Какво мислите за останалите? Грифиндор и Рейвънклоу .. м нз нямам нищо против който и да е дом
39.Коя част от училището Хогуортс Ви харесва най-много? .. хм общите стаи
40.Кой вид магически транспорт Ви допада най-много? хм.. с метли и магипортирането xD
41.Коя магическа сграда (магазин) Ви харесва най-много? бих се завряла в магазинчето на зонко и никога не бих излязла от там xD
42.Харесвате ли куидич?Ако играехте, на какъв пост щяхте да бъдете мх .. търсача ми изглежда доста трудна работа и то за наблюдателни.. затова бияч..

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Хп лексикон   

Върнете се в началото Go down

Хп лексикон
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1